Üsküdar Güneş Endüstriyel, 2.el Lokanta Malzemeleri Alanlar & Satanlar. Alışveriş, Diğer, Diğer Her Şey

Üsküdar Güneş Endüstriyel, 2.el Lokanta Malzemeleri Alanlar & Satanlar.

222 TL
İlan No 1782
İlan Tarihi 28 Aralık 2017
Renk Bej
Garanti Hayır
Durum İkinci el
Takas Evet
İlan Açıklaması

Bir grup şirketi olan Güneş Ticaret, İstanbul merkezli ve Üsküdar’da deposu bulunan bir firmadır. Bulgurlu Mah. Söğütlüçayır Cad. Sivaslı Sok. No: 16/1 adresindeki depomuz, Üsküdar yemek sektöründeki  işletmelerimizin ilk adresi ve uğrak yeridir. Profesyonel ekibimiz, depomuz ve zengin stoklarımız ile Üsküdar’ın bütün sokak, cadde ve mahallelerindeki restaurant, büfe, ocakbaşı, fast food, steakhouse ve otel işletmelerimize alım satım hizmeti veriyor,  işletmelerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Uzun yıllardır İstanbul  lokanta sektörüne hizmet eden deneyimli personelimiz, Üsküdar’da 2. el lokanta malzemeleri alan ve satan 2. elciler arasında birinci sınıf hizmet anlayışıyla şekillendirdiği altyapısını geliştirmek için hafta sonu dahil her gün 24 saat aktif biçimde çalışmaktadır.

Hizmet faaliyetini şirketleşmiş olarak kurumsal bir çerçevede sürdüren Güneş Ticaret, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarının tüm ilçeleri ve İstanbul çevresi başta olmak üzere Türkiye genelindeki birçok bölgede sektörün hızla yükselen en dinamik kuruluşlarından biridir. Zengin stoklarımızda her çeşit ve marka ürün mevcuttur. Eğer Üsküdar’da bir restoran, büfe, pizzacı, kebapçı, otel, cafe, fast food ya da bir catering firması açıyorsanız,  ihtiyacınız olan her türlü malzeme ve ekipmanı süratle temin ediyoruz. Size alternatif ürünler, markalar, düşük maliyet seçenekleri sunuyor ve çözüm ortağınız oluyoruz. Eğer işletmenizde artık kullanmadığınız, ihtiyaç fazlası olduğu için depoya koyduğunuz lokanta malzemeleriniz varsa komple veya isterseniz tekli olarak alabiliyoruz.  Lokanta işletmesi açıyor, kapatıyor veya işletmenizi yeniliyorsanız hemen firmamız ile irtibat kurun.

Üsküdar’da 2. el lokanta malzemeleri alan ve satan 2. elciler arıyorsanız, firmamız  Güneş Ticaret’in  www.ikincielcafemalzemeleri.com web sitesini veya  https://ikincielcafemalzemeleri.sahibinden.com Kurumsal Mağazamızı ziyaret edebilir ya da 0532.289.10.45 No’lu Telefonumuzu istediğiniz an arayabilirsiniz.

İlandaki Fiyat Temsilidir.

Konum
Harita Verileri
Harita verileri ©2016 Google
Harita VerileriHarita verileri ©2016 Google
Harita verileri ©2016 Google
Harita
Uydu
Toplam 531 kez görüntülendi

Güneş Mutfak
Üyelik Tarihi: 2017-12-18
Cep05322891045
Ev02165928242
İş02165928222
Üyeye E-posta Gönder